Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6950
Stary 28.07.2014, 00:04
palikot napisał(a):Wyświetl post
I powiedz jak tu zestawić odpalenie jakiś tam głupich rac z tymi filmikami wyżej?
Na stadionach nich się nie dzieje. Po prostu nic! Drobne incydenty które media pompują do rangi bandytyzmu, bo nie mają o czym mówić.
Łap.
Może nic się nie dzieje w porównaniu do tego co się działo, ale kary za dzisiejsze 'nic' są sromotne. Świat się zmienił, w tym postrzeganie zadym, czy tego chcesz czy nie.
Dla przykładu sprawa u sąsiadki ale zahacza o najblizsze derby, wspólnego wojewodę i klimat wokół zorganizowanych grup kibicowskich.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...32,1,1059.html

Cytat:
Stanowisko w sprawie incydentu zabrała także Ekstraklasa SA.Jesteśmy w kontakcie z wojewodą małopolskim Jerzym Millerem. Sprawą zajmiemy się w środę na najbliższym posiedzeniu. Oczekujemy, że do tego czasu Cracovia we współpracy z organami ścigania zidentyfikuje i ukarze sprawcę tego incydentu.Na posiedzenie Komisji zostaną wezwani nie tylko przedstawiciele klubu, którzy będą musieli przedstawić podjęte w zaistniałej sytuacji działania, ale także reprezentanci stowarzyszenia kibiców – mówi Zbigniew Mrowiec, przewodniczący Komisji Ligi.

Według naszych informacji KL nie zamknie całego stadionu, choć nie można wykluczyć, że taką decyzję podejmie wojewoda małopolski. W ubiegłym sezonie, po derbach z Wisłą, zamknął on obiekt przy Kałuży na dwa spotkania, a wiosną tego roku, za rzucanie rac podczas starcia ze Śląskiem, kibice siedziący w sektorze za bramką nie mogli wejść na kolejny mecz z Jagiellonią. W skrajnym przypadku jestem sobie w stanie wyobrazić zamknięty sektor Cracovii podczas wrześniowych derbów Krakowa – twierdzi Mrowiec.– To ma być kara, a dla tych ludzi bardziej dotkliwe będzie zamknięcie trybuny na mecz z Wisłą, a nie na najbliższe spotkanie z Koroną – dodaje
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując