Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6948
Stary 27.07.2014, 18:12
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ja chyba zaczynam się powoli zastanawiać czy faktycznie Szymański z Wawrą nie powinni jeszcze raz przemyśleć pomysłu zejścia z warunku wy.......enia Jacka.
A zeszli już z tego warunku !? Ufam, że nie.. moim skromnym zdaniem, tylko perspektywa czasowa powinna być tu płaszczyzną rozmowy, no i rzecz jasna im szybciej wylot z klubu JB, tym lepiej dla Wisły.
PS A rozmowy zawsze lepsze niż ich brak, współpraca na linii klub kibice jest potrzebna i zmiany w SKWK też. ..Co do JB, dobrze by było wiedzieć jakie plany ma wobec niego właściciel, a w gruncie rzeczy po co i jak długo zamierza go trzymać w klubie.
Odpowiedz cytując