|
nie wrzucajcie takich starych dobrych czasow- to sie juz nie wroci niestety - ( a akcja na Polska- Anglaia- w Parku Saskim w Wa-wie ...hmmmm- choc juz nie ta kondycja-- heheh ) a dla probednarzowych i poprawnych politycznie i kulturowo wyznawcow Nowej Armii Bialej Gwiazdy to wrecz szok ...dajcie spokoj- nie pokazujcie im tego
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 27.07.2014 o godz. 00:54.
|