Grantar napisał(a):

|
ad.1 Ty to masz marzenia ...... żal mi Cię
|
Grantar napisał(a):

ad.2. Żenujące ........... Nawet nie wie co masz na myśli . może ja mu pisze przemówienia ?
ad.3. Jako działacz najdłużej pracował w Wiśle. Masz inne dane podaj je .
ad.4. Czyli jednak są jakieś muchy ... co do armaty jestem gotów się zgodzić, pomysły prezesa są mało wyrafinowane
|
1.Mam marzenie o pełnym stadionie R22, mnie żal Ciebie że twoim marzeniem jest trwanie Jacka B. na funkcji, który to uniemożliwia.
2. Nie wiesz że słowo na d. wypowiadane publicznie jest brakiem kultury, no cóż to wiele u Ciebie wyjaśnia.
3. Ja napisałem że najdłużej grał w L, czyli był legionistą, ale jeśli ty uważasz go za wiślaka, bo u nas pracuje, to już nie ja, ale medyk jest ci potrzebny.
4. Pomysły Bednarza, po co taki kłamliwy eufemizm, one są po prosty złe i rodzą, a nie walczą z patologią.
.. a ogólnie to gdyby Rada Nadzorcza uważała że Bednarz sobie świetnie radzi, to nie byłoby podchodów z Czerwińskim.