Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6932
Stary 26.07.2014, 20:36
Grantar napisał(a):Wyświetl post
ad.1 Ty to masz marzenia ...... żal mi Cię
Grantar napisał(a):Wyświetl post
ad.2. Żenujące ........... Nawet nie wie co masz na myśli . może ja mu pisze przemówienia ?
ad.3. Jako działacz najdłużej pracował w Wiśle. Masz inne dane podaj je .
ad.4. Czyli jednak są jakieś muchy ... co do armaty jestem gotów się zgodzić, pomysły prezesa są mało wyrafinowane
1.Mam marzenie o pełnym stadionie R22, mnie żal Ciebie że twoim marzeniem jest trwanie Jacka B. na funkcji, który to uniemożliwia.
2. Nie wiesz że słowo na d. wypowiadane publicznie jest brakiem kultury, no cóż to wiele u Ciebie wyjaśnia.
3. Ja napisałem że najdłużej grał w L, czyli był legionistą, ale jeśli ty uważasz go za wiślaka, bo u nas pracuje, to już nie ja, ale medyk jest ci potrzebny.
4. Pomysły Bednarza, po co taki kłamliwy eufemizm, one są po prosty złe i rodzą, a nie walczą z patologią.

.. a ogólnie to gdyby Rada Nadzorcza uważała że Bednarz sobie świetnie radzi, to nie byłoby podchodów z Czerwińskim.
Odpowiedz cytując