GregorTS napisał(a):

Dlatego z wielką chęcią wybiore się w poniedzialek na stadion kolego
|
Co to będzie za lad i porządek...
Kazdy na swoim miejscu,nikt nie stoi ,nikt nikomu nie zaslania...zero przekelenstw...lad i harmonia...
Nie zapomnij ubrać garnituru...