Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6931
Stary 26.07.2014, 20:28
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Dlatego z wielką chęcią wybiore się w poniedzialek na stadion kolego
Co to będzie za lad i porządek...
Kazdy na swoim miejscu,nikt nie stoi ,nikt nikomu nie zaslania...zero przekelenstw...lad i harmonia...
Nie zapomnij ubrać garnituru...
Odpowiedz cytując