Wyświetl pojedynczy post
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27665
Stary 26.07.2014, 20:25
No przecież już raz obniżył, więc skąd pomysł, że nie ma zamiaru. Myślisz ze lata rządów indolentów i przekręciarzy pozostaną bez wpływu? Trzeba było w 2007 nie wybierać cudaka to nie byłoby 800 mld długu do spłacenia i można by obniżać podatki. Za głupotę się płaci. I nie miej o to pretensji do PiS tylko do bezmózgich lemingów.

Skoro banki forują dużych to państwo powinno celem wyrównania szans forować małych. Nie rozumiem w czym widzisz problem.

Pewnie że mnie boli, bo jak chłop będzie miał ogórka zbyt drogiego to pójdę do innego chłopa to samo jak ogórek nie będzie mi smakował. Ty marzysz o świecie gdzie będą tylko jedne ogórki od plantatora po cenie jaka się plantatorowi przyśni i w jednakowym smaku. Jak będą za drogie albo niesmaczne to co mam zrobić? Komu się poskarżyć? Myślisz że nie będzie tak, że zostanie jeden plantator? Otóż idąc za Twoją wizją będzie musiał zostać jeden, ale wtedy obudzisz się z ręką w nocniku.