Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6929
Stary 26.07.2014, 20:11
fialo napisał(a):Wyświetl post
Grantarku, skoro tak Cie martwi tragiczna kondycja finansowa klubu, mam dla Ciebie radę. Taką z gatunku tych złotych.

Skończ oglądać mecze w C+, zacznij chodzić na stadion! Szczególnie, jak jest "odbandycony" z takich wyrzutków społeczeństwa jak ja i moi koledzy.

-----------------

Wtedy udzielaj rad ludziom, którzy na tych trybunach spędzili n razy więcej czasów niż Ty i którzy za tą drużyną przejechali Polskę wzdłuż i wszerz. Kilka razy.
Dlatego z wielką chęcią wybiore się w poniedzialek na stadion kolego
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując