fialo napisał(a):

Grantarku, skoro tak Cie martwi tragiczna kondycja finansowa klubu, mam dla Ciebie radę. Taką z gatunku tych złotych.
Skończ oglądać mecze w C+, zacznij chodzić na stadion! Szczególnie, jak jest "odbandycony" z takich wyrzutków społeczeństwa jak ja i moi koledzy.
-----------------
Wtedy udzielaj rad ludziom, którzy na tych trybunach spędzili n razy więcej czasów niż Ty i którzy za tą drużyną przejechali Polskę wzdłuż i wszerz. Kilka razy.
|
Dlatego z wielką chęcią wybiore się w poniedzialek na stadion kolego
