|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Janusz94 napisał(a): 
|
Naprawde fajni zawodnicy są na tej liście ale niestety problem w tym że na tych najlepszych nas nie stać a na tych słabszych Jacek nawet nie popatrzy bo mu nie zalezy ważne żeby kasa wpływała na prywatne konto
|
Kuszczak? Aranzubia? ...
|
|