Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.07.2014, 17:02
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
32 maj? chyba jakis felerny kalendarz używam :/ tyle przegrać

chiałbym taka serie bez straty bramki jak w poprzednim sezonie
napisałem - maj, a potem sprawdziłem - mecz z Zawiszą był 1 czerwca (czyli 32-go maja)
tak czy owak -pora wygrać bo jak nie z Piastem u siebie to z kim?
Odpowiedz cytując