St Yabol napisał(a):

32 maj? chyba jakis felerny kalendarz używam :/ tyle przegrać
chiałbym taka serie bez straty bramki jak w poprzednim sezonie
|
napisałem - maj, a potem sprawdziłem - mecz z Zawiszą był 1 czerwca (czyli 32-go maja)
tak czy owak -pora wygrać bo jak nie z Piastem u siebie to z kim?