El'kabat napisał(a):

Ja takim optymistą nie jestem. Łęczna praktycznie nic nie zagrała,poza kilkoma błyskami Nowaka,a remis ugraliśmy dosyc szczesliwie. I śmiem twierdzić,że beda grac jedną z wiekszych chujni w lidze.
Przydały by się 3 punkty,bo w nastepnej kolejce ciężko będzie o jakiekolwiek.
Środek pola u nas praktycznie nie istnieje,mi to na kolejny remis wygląda.
|
tez mam podobne odczucia po pierwszej kolejce.
licze że Brożek się wyłamie i strzeli na 3 pkt