Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 26.07.2014, 16:11
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja takim optymistą nie jestem. Łęczna praktycznie nic nie zagrała,poza kilkoma błyskami Nowaka,a remis ugraliśmy dosyc szczesliwie. I śmiem twierdzić,że beda grac jedną z wiekszych chujni w lidze.
Przydały by się 3 punkty,bo w nastepnej kolejce ciężko będzie o jakiekolwiek.

Środek pola u nas praktycznie nie istnieje,mi to na kolejny remis wygląda.
tez mam podobne odczucia po pierwszej kolejce.
licze że Brożek się wyłamie i strzeli na 3 pkt
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując