Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27658
Stary 26.07.2014, 16:00
Dzord napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie nocna zmiana nie byłoby dziś tego syfu, który jest. To oczywiste dla każdego kto nie zamyka oczu na rzeczywistość, żeby utrzymać się w fałszywym błogostanie. Tak wtedy jak dzisiaj rudy z Waldkiem liczy głosy szkoda tylko ze nie w interesie Polski i Polaków ale ... właśnie czyim.
To dalej nie jest powód, żeby głosować na partię polityczną o socjalistycznym poglądzie na gospodarkę. Lewicowe partie znane nam są od 20 lat i wiemy, że nie uzdrowią rynku. Konserwatywne poglądy PiS-u na politykę historyczną i obyczajową to sprawa drugorzędna.