Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.07.2014, 15:15
Ja takim optymistą nie jestem. Łęczna praktycznie nic nie zagrała,poza kilkoma błyskami Nowaka,a remis ugraliśmy dosyc szczesliwie. I śmiem twierdzić,że beda grac jedną z wiekszych chujni w lidze.
Przydały by się 3 punkty,bo w nastepnej kolejce ciężko będzie o jakiekolwiek.

Środek pola u nas praktycznie nie istnieje,mi to na kolejny remis wygląda.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując