Jeśli Piast w znaczny sposób nie zmieni swojej gry to podobnie jak w Poznaniu, nie ma czego u nas szukać. Ważne żebyśmy trochę poprawili grę w środku pola i wszystko powinno być ok.
Tutaj moja taktyczna zapowiedź meczu:
http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...sa-krakow.html