GregorTS napisał(a):

|
Ja się bardzo cieszę że stało jak się stało. Karnet kupie bojkotu nie kupuje. Na dziesiąstce kilka łądnych lat. Nie będzie mi mowil "brat" po szalu co rzuca w moje dzieci racą kiedy mam chodzić na mecze mojego zespołu a kiedy nie. Jacek może irytować zgrywając z siebie szeryfa , ale niech sobie zda sprawę jeden z drugim że to szef dyryguje firmą, a nie klienci.
|
Znowu komunista na forum

Ilu jeszcze!?
Soryy ale pisałem 2-3 strony temu. W wolnym społeczeństwie o swoich potrzebach decydujemy my a nie nasz pan.
GregorTS napisał(a):

|
Nie kolego, nie jestem żadnym trollem. Na Wiśle od 20stu lat. Na wyjazdach kilkunastu. Jak pamiętasz taki roczny Twór jak radio ABG ( lata 2005-2006) to ja tam komentowałem mecze dla nas wszystkich.
|
Kto oskarża kogoś bez przedstawienia jakichkolwiek przesłanek nie mówiąc już nawet dowodów, to w jaki sposób nazwać takiego osobnika? Trollem.

Tak się zastanawiam, czy ty jesteś kopią tego GrzegorzaS z wislaportal, co te bzdury tam wypisuje, bo jak tak, to mówienie o tobie troll to mało powiedziane
