Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6915
Stary 26.07.2014, 14:45
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Ja się bardzo cieszę że stało jak się stało. Karnet kupie bojkotu nie kupuje. Na dziesiąstce kilka łądnych lat. Nie będzie mi mowil "brat" po szalu co rzuca w moje dzieci racą kiedy mam chodzić na mecze mojego zespołu a kiedy nie. Jacek może irytować zgrywając z siebie szeryfa , ale niech sobie zda sprawę jeden z drugim że to szef dyryguje firmą, a nie klienci.
Znowu komunista na forum
Ilu jeszcze!?
Soryy ale pisałem 2-3 strony temu. W wolnym społeczeństwie o swoich potrzebach decydujemy my a nie nasz pan.

GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Nie kolego, nie jestem żadnym trollem. Na Wiśle od 20stu lat. Na wyjazdach kilkunastu. Jak pamiętasz taki roczny Twór jak radio ABG ( lata 2005-2006) to ja tam komentowałem mecze dla nas wszystkich.
Kto oskarża kogoś bez przedstawienia jakichkolwiek przesłanek nie mówiąc już nawet dowodów, to w jaki sposób nazwać takiego osobnika? Trollem.
Tak się zastanawiam, czy ty jesteś kopią tego GrzegorzaS z wislaportal, co te bzdury tam wypisuje, bo jak tak, to mówienie o tobie troll to mało powiedziane
Ostatnio edytowane przez palikot : 26.07.2014 o godz. 14:53.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując