63.5 Kg napisał(a):

W wielkim skrocie DP:
Szymanski chce rozmow z Czerwinskim ale planuje tez wyslac do RN zapytanie na jakiej podstawie praca jacka jest oceniana pozytywnie...-tego tez chciałbym się sam dowiedzieć....
|
znajacy zycie odpowiedz będzie w takim tonie :
Rada Nadzorcza ocenia pozytwnie działania Bednarza lecz nie moze podac szczegółów ponieważ naraziło by to spółke na coś tam trelemorele.
To jest taki beton ze jego sie kilofami nie skuje tylko bombe trzeba