|
Gdyby nie nocna zmiana nie byłoby dziś tego syfu, który jest. To oczywiste dla każdego kto nie zamyka oczu na rzeczywistość, żeby utrzymać się w fałszywym błogostanie. Tak wtedy jak dzisiaj rudy z Waldkiem liczy głosy szkoda tylko ze nie w interesie Polski i Polaków ale ... właśnie czyim.
|