Wyświetl pojedynczy post
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27657
Stary 26.07.2014, 14:37
Gdyby nie nocna zmiana nie byłoby dziś tego syfu, który jest. To oczywiste dla każdego kto nie zamyka oczu na rzeczywistość, żeby utrzymać się w fałszywym błogostanie. Tak wtedy jak dzisiaj rudy z Waldkiem liczy głosy szkoda tylko ze nie w interesie Polski i Polaków ale ... właśnie czyim.