Grantar
Pogubiłeś się zupełnie kolego, a Miłosz punktuje Cię jak młodego.
Co do tego, że przez takich jak my klub cierpi finansowo, to dostałeś już odpowiedź.
Ale szczytem jest pisanie, że przez bojkot Wisła nie może znaleźć sponsora strategicznego. No jak to

? Na trybunach spokój i cisza, niczym w teatrze. Żadnych zadym, rac, kar finansowych, jednym słowem fiesta. Sponsorzy więc powinni walić drzwiami i oknami do tak zajebiście ułożonego kibicowsko klubu.
Ciekaw jestem jak odpowiesz na taki argument.
Jutro napiszesz, że separatyści rosyjscy na znak solidarności z bojkotującymi kibicami Wisły zestrzelili samolot na Ukrainie

? Nie ma nas na stadionie, Ty i Tobie podobni popierający Bednarza ( jak widzisz piszę jego nazwisko z dużej litery) możecie swoją siłę. Tylko proszę nie pisz o "harcownikach" spod znaku SKWK którzy biegają pod stadionem przed meczem i straszą tych, którzy chcą iść na mecz..