Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6893
Stary 26.07.2014, 09:51
cash_X napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem jednego, dlaczego my go położymy finansowo? Przecież nas "bandytów" nie ma na stadionie, zrobiło się miejsce dla mitycznych rodzin z dziećmi, frekwencja powinna w takim razie oscylować w granicy 20k na każdym meczu.

To jest chyba lekka schizofrenia z Twojej strony, jak Rejtan bronisz Jacusia a jednocześnie masz pretensje, że "kibole, bandyci, handlarze narkotyków, mordercy ..." nie przychodzą na stadion.
Poczytaj sobie posty kolegów którzy cały czas piszą jak to brak kibiców ( bojkot) pomniejsza przychody i odstrasza sponsorów ....
chyba ze się z tym nie zgadzasz ...
Problem polega na tym że bojkotującym wydaje się że najbardziej szkodzą Bednarzowi.
A ja twierdzę, że bardziej klubowi.
Tak ... macie swoje racje, macie swoją dumę a prezes święty nie jest .... ( wymyślił ze sam w dnia na dzień zmieni kibiców ... naiwny, stosuje retorykę "eskalacyjną") ale
jakaś propozycja kompromisu jest - nie musicie już z nim gadać .....
a tu od razu hasła: robią nas w ch...a !
A tak naprawdę to z jakim punktem regulaminu stadionu się nie zgadzacie ?
Może jednak warto dyskutować o konkretach. Nawet Bednarz deklarował np że do złotówki od biletu gotów jest wrócić a z Czerwińskim jest to do załatwienia.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując