cash_X napisał(a):

Nie rozumiem jednego, dlaczego my go położymy finansowo? Przecież nas "bandytów" nie ma na stadionie, zrobiło się miejsce dla mitycznych rodzin z dziećmi, frekwencja powinna w takim razie oscylować w granicy 20k na każdym meczu.
To jest chyba lekka schizofrenia z Twojej strony, jak Rejtan bronisz Jacusia a jednocześnie masz pretensje, że "kibole, bandyci, handlarze narkotyków, mordercy ..." nie przychodzą na stadion.
|
Poczytaj sobie posty kolegów którzy cały czas piszą jak to brak kibiców ( bojkot) pomniejsza przychody i odstrasza sponsorów ....
chyba ze się z tym nie zgadzasz ...
Problem polega na tym że bojkotującym wydaje się że najbardziej szkodzą Bednarzowi.
A ja twierdzę, że bardziej klubowi.
Tak ... macie swoje racje, macie swoją dumę a prezes święty nie jest .... ( wymyślił ze sam w dnia na dzień zmieni kibiców ... naiwny, stosuje retorykę "eskalacyjną") ale
jakaś propozycja kompromisu jest - nie musicie już z nim gadać .....
a tu od razu hasła:
robią nas w ch...a !
A tak naprawdę to z jakim punktem regulaminu stadionu się nie zgadzacie ?
Może jednak warto dyskutować o konkretach. Nawet Bednarz deklarował np że do złotówki od biletu gotów jest wrócić a z Czerwińskim jest to do załatwienia.