Wyświetl pojedynczy post
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27650
Stary 25.07.2014, 22:04
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Nie trzeba byc lemingiem zeby wiedziec, ze Kaczynski jest straszny.
Trzeba, trzeba

york09 napisał(a):Wyświetl post
Po obejrzeniu tej grafiki doszedłem do wniosku że ludzie są idiotami (przynajmniej niektórzy)
No chyba egzorcyzmy pomogły
http://natemat.pl/109447,politycy-pi...zy-zlego-ducha
Sondaże swoje a wybory prawdę ukażą..
----------------------------------------
Oczywiście że są. przecież nie można brać pod uwagę faktów ujawnionych nielegalnie .

Jednak niektórzy dowiadując się o nich nie mogą pojąć co doprowadziło do takiego schamienia nowoczesnych europejczykóe rządzących Polską. Opętanie to jedna z opcji więc nie rozumiem co dziwnego w egzorcyzmach.

Wybory może i ukażą, ale z wynikami może być problem. Wiesz, że będzie można głosować korespondencyjnie . Każdy sposób dobry ...

A pytaniem o ofiary świetnie się przedstawiłeś...
Ostatnio edytowane przez Dzord : 25.07.2014 o godz. 22:16.