wiesniak84 napisał(a):

|
Nie trzeba byc lemingiem zeby wiedziec, ze Kaczynski jest straszny.
|
Trzeba, trzeba
york09 napisał(a):

Oczywiście że są. przecież nie można brać pod uwagę faktów ujawnionych nielegalnie

.
Jednak niektórzy dowiadując się o nich nie mogą pojąć co doprowadziło do takiego schamienia nowoczesnych europejczykóe rządzących Polską. Opętanie to jedna z opcji więc nie rozumiem co dziwnego w egzorcyzmach.
Wybory może i ukażą, ale z wynikami może być problem. Wiesz, że będzie można głosować korespondencyjnie

. Każdy sposób dobry ...
A pytaniem o ofiary świetnie się przedstawiłeś...