Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6880
Stary 25.07.2014, 22:00
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejsza konferencja, to zwykła pokazówka. Oddelegowanie Czerwińskiego do zarządu Wisły na 3 miesiące.. Sprytne zagranie już na początku. My (klub) wyciągamy rękę do Kibiców, chcemy spotkania, ale zaznaczenie że o Bednarzu nie rozmawiamy bo jest nie do ruszenia. Czyli jest furtka, jak SKWK nie zasiądzie do rozmów. Klub umywa ręce bo proponował zakończenie konfliktu.

Patowa sytuacja. Bo tak naprawdę po ewentualnym zakończeniu bojkotu (co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca przy aktualnym stanie zarządu Wisły) kiedy Czerwiński wróci do RN, zacznie się kolejna batalia szeryfa Jacka z kibicami.

Nikt nie kazuje nikomu kupować karnetu. Można się tak dogadać, że kupujemy na biezaco bilety. Zdziwiły Cię słowa Czerwińskiego? Przecież Czerwiński nie może powiedzieć: "Dobrze, drodzy czego chcecie?" SKWK: "Chcemy usunięcia Bednarza". Czerwiński: "A to mamy problem, bo Pan Bednarz jest nade mna"

Więc Czerwiński dobrze mówi. Że jeżeli SKWK przychodzi z takim założeniem, to nie mają o czym gadać. Bo on nic nie może. On może to przekazać Radzie i właścicielowi co najwyżej.
Odpowiedz cytując