Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6877
Stary 25.07.2014, 21:29
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejsza konferencja, to zwykła pokazówka. Oddelegowanie Czerwińskiego do zarządu Wisły na 3 miesiące.. Sprytne zagranie już na początku. My (klub) wyciągamy rękę do Kibiców, chcemy spotkania, ale zaznaczenie że o Bednarzu nie rozmawiamy bo jest nie do ruszenia. Czyli jest furtka, jak SKWK nie zasiądzie do rozmów. Klub umywa ręce bo proponował zakończenie konfliktu.

Patowa sytuacja.
Nie patowa. Bednarz już stracił na całej awanturze i na pewno bedzie siedział cicho by doczłapac do końca kontraktu. Moim zdaniem można na tym ugrać zdecydowanie więcej niż w przypadku spuszczenia Bednarza.

Na chłopski rozum - klub dziś powiedział że poza tym aby protest został zerwany chce aby Bednarz został na stanowisku. Czyli chce dwa razy wiecej niż chciął tydzień temu, zatem i dwa razy chętniej pójdzie na kompromis czy też dwa razy wiecej da w zamian.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
IMHO to jest klasyczny manewr "kupcie karnety, a potem pocałujcie nas w dupę".
Dogadać się i nie kupować karnetów. Dzięki temu można być na 3/4 meczach w rundzie zamiast na zadnym i zachować możliwość skutecznego 'bojkotu'. I jednoczesnie chodzić na mecze.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując