WISŁAZWE napisał(a):

Dzisiejsza konferencja, to zwykła pokazówka. Oddelegowanie Czerwińskiego do zarządu Wisły na 3 miesiące.. Sprytne zagranie już na początku. My (klub) wyciągamy rękę do Kibiców, chcemy spotkania, ale zaznaczenie że o Bednarzu nie rozmawiamy bo jest nie do ruszenia. Czyli jest furtka, jak SKWK nie zasiądzie do rozmów. Klub umywa ręce bo proponował zakończenie konfliktu.
Patowa sytuacja.
|
Nie patowa. Bednarz już stracił na całej awanturze i na pewno bedzie siedział cicho by doczłapac do końca kontraktu. Moim zdaniem można na tym ugrać zdecydowanie więcej niż w przypadku spuszczenia Bednarza.
Na chłopski rozum - klub dziś powiedział że poza tym aby protest został zerwany chce aby Bednarz został na stanowisku. Czyli chce dwa razy wiecej niż chciął tydzień temu, zatem i dwa razy chętniej pójdzie na kompromis czy też dwa razy wiecej da w zamian.
wolfy napisał(a):

|
IMHO to jest klasyczny manewr "kupcie karnety, a potem pocałujcie nas w dupę".
|
Dogadać się i nie kupować karnetów. Dzięki temu można być na 3/4 meczach w rundzie zamiast na zadnym i zachować możliwość skutecznego 'bojkotu'. I jednoczesnie chodzić na mecze.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA