Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.07.2014, 20:56
Powiem banał ale trzeba tutaj obowiązkowo sięgnąć po trzy punkty. Po meczu w Łęcznej widać, że nadal w tym seonie na wyjazadach to my jakos super punktować nie będziemy, więc wzorem poprzedniego sezonu znowu z R 22 trzeba zrobić twierdzę...
Odpowiedz cytując