Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6873
Stary 25.07.2014, 20:40
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
Ja się bardzo cieszę że stało jak się stało. Karnet kupie bojkotu nie kupuje. Na dziesiąstce kilka łądnych lat. Nie będzie mi mowil "brat" po szalu co rzuca w moje dzieci racą kiedy mam chodzić na mecze mojego zespołu a kiedy nie. Jacek może irytować zgrywając z siebie szeryfa , ale niech sobie zda sprawe jeden z drugim że to szef dyryguje firmą, a nie klienci.
A myślisz ze obchodzisz jacka jako kibic...to mysl tak dalej...
Odpowiedz cytując