york09 napisał(a):

Nie dość że ci ludzie ginęli w powstaniu, to jeszcze po wojnie wujek Kaczyńskiego KGBowiec Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców.
http://ligaswiata.pinger.pl/m/11913047
|
straszenie Kaczyńskim już nie działa bo lemingom znudziło sie zaciskanie pasa