Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
27647
25.07.2014, 20:07
Nie dość że ci ludzie ginęli w powstaniu, to jeszcze po wojnie wujek Kaczyńskiego KGBowiec Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców.
http://ligaswiata.pinger.pl/m/11913047
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09