Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27647
Stary 25.07.2014, 20:07
Nie dość że ci ludzie ginęli w powstaniu, to jeszcze po wojnie wujek Kaczyńskiego KGBowiec Wilhelm podpisywał wyroki śmierci na zakapowanych przez Rajmunda AK-wców.
http://ligaswiata.pinger.pl/m/11913047