Po obejrzeniu tej grafiki doszedłem do wniosku że ludzie są idiotami (przynajmniej niektórzy)

No chyba egzorcyzmy pomogły
http://natemat.pl/109447,politycy-pi...zy-zlego-ducha
Sondaże swoje a wybory prawdę ukażą..
----------------------------------------
Zbliża się kolejna rocznica Powstania Warszawskiego i znowu media będą nam wciskały kit jaki to był piękny zryw Warszawiaków, z jakim to heroizmem walczyli.
Dla mnie to był idiotyzm. Powinniśmy o tej dacie hańby zapomnieć.
Tyle ofiar, zniszczona W-wa w imię czego

?