Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27644
Stary 25.07.2014, 19:22
Dzord napisał(a):Wyświetl post

Całe szczęście ludzie nie są idiotami

Po obejrzeniu tej grafiki doszedłem do wniosku że ludzie są idiotami (przynajmniej niektórzy)
No chyba egzorcyzmy pomogły
http://natemat.pl/109447,politycy-pi...zy-zlego-ducha
Sondaże swoje a wybory prawdę ukażą..
----------------------------------------
Zbliża się kolejna rocznica Powstania Warszawskiego i znowu media będą nam wciskały kit jaki to był piękny zryw Warszawiaków, z jakim to heroizmem walczyli.
Dla mnie to był idiotyzm. Powinniśmy o tej dacie hańby zapomnieć.
Tyle ofiar, zniszczona W-wa w imię czego?
Ostatnio edytowane przez york09 : 25.07.2014 o godz. 19:49.