Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6865
Stary 25.07.2014, 19:11
Ta konferencja i Czerwinśki na trzy miesiące to nic innego jak naplucie kibicom w twarz i jeszcze spoliczkowanie. .... im w dupy wszystkim po kolei i to już nawet nie chodzi o wojenki z kibicami tylko o to co oni robią z tym klubem.
Odpowiedz cytując