Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6864
Stary 25.07.2014, 19:02
arti napisał(a):Wyświetl post
Czerwiński delegowany do zarządu na 3 miesiące - jak dla mnie najlepsze potwierdzenie Twoich słów.
Niemożliwie dziurawe, rozpadające się spodnie, a my zamiast kupić nowe przyszywamy kolejną łatę.
Dla mnie łysy out, ale inna sprawa, że kompletnie nie wiem kto mógłby być takim prezesem Wisły o jakim marzymy.
Choćby ostatnio przymierzany Mielcarski, jeśli Cupiałowi jeszcze zależy na Wiśle, a sam Mielcarski nie stracił wiary nie tyle w Wisłę co w Cupiała, a nawet Czerwiński w roli prezesa a Mielcarski dyrektora sportowego ? Ci ludzie zrobiliby nowe otwarcie Wisły i śmiem twierdzić, ze przyciągnęli by nie tylko kibiców, ale i sponsorów oraz wyniki. Sami w sobie i swoim pozytywnym, nowym otwarciem Wisły, zrobiliby więcej w jeden dzień, niż Bednarz przez 100 lat ze swoim czarnym PR oraz okrzykami potaniania wszystkiego i wszystkich.
Ostatnio edytowane przez kot : 25.07.2014 o godz. 19:12.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując