arti napisał(a):

Czerwiński delegowany do zarządu na 3 miesiące - jak dla mnie najlepsze potwierdzenie Twoich słów.
Niemożliwie dziurawe, rozpadające się spodnie, a my zamiast kupić nowe przyszywamy kolejną łatę.
Dla mnie łysy out, ale inna sprawa, że kompletnie nie wiem kto mógłby być takim prezesem Wisły o jakim marzymy.
|
Choćby ostatnio przymierzany Mielcarski, jeśli Cupiałowi jeszcze zależy na Wiśle, a sam Mielcarski nie stracił wiary nie tyle w Wisłę co w Cupiała, a nawet Czerwiński w roli prezesa a Mielcarski dyrektora sportowego ? Ci ludzie zrobiliby nowe otwarcie Wisły i śmiem twierdzić, ze przyciągnęli by nie tylko kibiców, ale i sponsorów oraz wyniki. Sami w sobie i swoim pozytywnym, nowym otwarciem Wisły, zrobiliby więcej w jeden dzień, niż Bednarz przez 100 lat ze swoim czarnym PR oraz okrzykami potaniania wszystkiego i wszystkich.