Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6863
Stary 25.07.2014, 18:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
IMHO to jest klasyczny manewr "kupcie karnety, a potem pocałujcie nas w dupę".
Czerwiński delegowany do zarządu na 3 miesiące - jak dla mnie najlepsze potwierdzenie Twoich słów.
Niemożliwie dziurawe, rozpadające się spodnie, a my zamiast kupić nowe przyszywamy kolejną łatę.
Bardzo tragikomiczne to wszystko jak dla mnie.
Wg mnie oczywiście Bednarz out, ale inna sprawa, że kompletnie nie wiem kto mógłby być takim prezesem Wisły o jakim marzymy. Co gorsza jak widać Cupiał też tego nie wie :(
Ostatnio edytowane przez arti : 25.07.2014 o godz. 19:01.
Odpowiedz cytując