wolfy napisał(a):

|
IMHO to jest klasyczny manewr "kupcie karnety, a potem pocałujcie nas w dupę".
|
Czerwiński delegowany do zarządu na 3 miesiące - jak dla mnie najlepsze potwierdzenie Twoich słów.
Niemożliwie dziurawe, rozpadające się spodnie, a my zamiast kupić nowe przyszywamy kolejną łatę.
Bardzo tragikomiczne to wszystko jak dla mnie.
Wg mnie oczywiście Bednarz out, ale inna sprawa, że kompletnie nie wiem kto mógłby być takim prezesem Wisły o jakim marzymy. Co gorsza jak widać Cupiał też tego nie wie :(