WislaFan123 napisał(a):

|
Moja opinia się troche z opinią kota pokrywa... Pozatym, kto wie - może jest jeszcze jakiś inny powód o którym nie wiemy? Aż takimi debilami nie są, przecież 400 tyś to w dwóch meczach by się zwróciły, nie mowiąć już o wpływach z całej rundy...
|
IMHO to jest klasyczny manewr "kupcie karnety, a potem pocałujcie nas w dupę".