Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6860
Stary 25.07.2014, 18:02
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Moja opinia się troche z opinią kota pokrywa... Pozatym, kto wie - może jest jeszcze jakiś inny powód o którym nie wiemy? Aż takimi debilami nie są, przecież 400 tyś to w dwóch meczach by się zwróciły, nie mowiąć już o wpływach z całej rundy...
IMHO to jest klasyczny manewr "kupcie karnety, a potem pocałujcie nas w dupę".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując