|
Wisła nic tu nie jest winna.. przeciez powiedzieli wyraznie, ze Bednarz im nie chcial oplacic internatu (łacznie 1400 zl miesięcznie, rodzicow Makow nie bylo na to stac) by mogli trenowac w Wisle i laczyc to z nauka. Stwierdzil, ze sie nie nadaja do pilki noznej i nic w tej seniorskiej nie osiagną. Dla nich to oznaczało pożegnanie z Wisłą.
Koniec tematu, dla nich i dla Bednarza.
Wszyscy wiemy, ze Bednarz to matematyk i finansista (klopoty bogactwa i takie tam), wiec potrafil pozbyc sie braci Makow dla kilku tysiecy zlotych bo nie warto bylo w nich inwestowac.
Ostatnio edytowane przez c. : 25.07.2014 o godz. 17:43.
|