|
Senior Member
Offline
|
#6858

25.07.2014, 17:27
|
kot napisał(a): 
|
I nie chodziło mi tu o konflikt Bednarza z kibicami, tylko o jego niekompetencję w roli zarządcy klubem. Cupiał musi otrzymać przekaz, że Bednarz to katastrofa w Wiśle i dalsze popieranie jego obecności w Wiśle, jest równoznaczne z obojętnością dla Wisły a w tym przypadku, nawet dla własnych, Cupiała pieniędzy. Konflikt Bednarza z kibicami, to tylko margines niekompetencji tego nieudacznika.
|
Otóż, to. Konflikt z kibicami jest jedynie bardziej spektakularny, ale problem jest gdzie indziej, to spadające przychody w Wiśle SA i brak pomysłu i kompetencji JB, na zmianę tego złego trendu. Hmm optymalnym rozwiązaniem byłby nowy strategiczny inwestor z nowym prezesem, razem, dwa w jednym. A realnie na teraz, być może pod innym pretekstem, nowego etapu, zmiana prezesa, albowiem jasnym jest iż przed mediami nie może sobie Cupiał pozwolić na opinię iż uległ naciskom kibiców.
|
|