Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6858
Stary 25.07.2014, 17:27
kot napisał(a):Wyświetl post
I nie chodziło mi tu o konflikt Bednarza z kibicami, tylko o jego niekompetencję w roli zarządcy klubem. Cupiał musi otrzymać przekaz, że Bednarz to katastrofa w Wiśle i dalsze popieranie jego obecności w Wiśle, jest równoznaczne z obojętnością dla Wisły a w tym przypadku, nawet dla własnych, Cupiała pieniędzy. Konflikt Bednarza z kibicami, to tylko margines niekompetencji tego nieudacznika.
Otóż, to. Konflikt z kibicami jest jedynie bardziej spektakularny, ale problem jest gdzie indziej, to spadające przychody w Wiśle SA i brak pomysłu i kompetencji JB, na zmianę tego złego trendu. Hmm optymalnym rozwiązaniem byłby nowy strategiczny inwestor z nowym prezesem, razem, dwa w jednym. A realnie na teraz, być może pod innym pretekstem, nowego etapu, zmiana prezesa, albowiem jasnym jest iż przed mediami nie może sobie Cupiał pozwolić na opinię iż uległ naciskom kibiców.
Odpowiedz cytując