Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.07.2014, 17:14
Pisałem po meczu z Łeczna, ze z Piastem bedzie inny mecz w Naszym wykonaniu i mam nadzieje, ze tak własnie bedzie. Pełna koncentracja od poczatku spotkania i jedziemy po 3 punkty. Mam nadzieje, ze takze w tym sezonie R22 znowu stanie sie twierdza i bedzie ciezko Nas pokonac.
Odpowiedz cytując