|
Pisałem po meczu z Łeczna, ze z Piastem bedzie inny mecz w Naszym wykonaniu i mam nadzieje, ze tak własnie bedzie. Pełna koncentracja od poczatku spotkania i jedziemy po 3 punkty. Mam nadzieje, ze takze w tym sezonie R22 znowu stanie sie twierdza i bedzie ciezko Nas pokonac.
|