|
Człowieka nie ma w Krakowie 3 dni,wchodzi a tu widzę Bednarza w gejowskich kaloszach na tapecie.
Jeszcze do tego kasku i nauszników powinien dostać kamizelkę odblaskową,żeby go jakis ździsek meleksem nie przejechał czasem.
To już nie jest śmieszne,tylko żałosne co ten człowiek robi.
A żeby Ci łysy bucu dzis w nocy znowy ktoś coś namalował.
|