Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6855
Stary 25.07.2014, 16:32
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A czy ja pisze o kwestiach finansowych

Wisła tonie jako klub i marka ...jako tradycja, duma i chwala...
Wisła, jako klub i marka była od momentu przyjścia Cupiała tworem trochę przykurzonym i przebrzmiałym (oczywiście nie w sercach kibiców, ale jako produkt). Powinniśmy być wszyscy wdzięczni za nasze 5 minut, ale teraz wróciliśmy do szarej rzeczywistości. A tu liczy się kasa i tylko ona, oczywiście w wymiarze rynkowym.

Tradycja, duma i chwała chyba raczej są niezagrożone? Tym bardziej, że pomiędzy całkowitym upadkiem a pełnią szczęścia tkwi tylko Bednarz .
Odpowiedz cytując