Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6853
Stary 25.07.2014, 16:14
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś robił audyt w klubie, zasiadał w radzie nadzorczej lub zarządzie, miał dostęp do dokumentów finansowych i czas na analizę, rozumiałbym wypowiedź w podobnym tonie. Bez tego wszelkie oceny, zarówno pochwalne, jak i negatywne są gówno warte.
A czy ja pisze o kwestiach finansowych

Wisła tonie jako klub i marka ...jako tradycja, duma i chwala...
Odpowiedz cytując