Kurz napisał(a):

|
Gdybyś robił audyt w klubie, zasiadał w radzie nadzorczej lub zarządzie, miał dostęp do dokumentów finansowych i czas na analizę, rozumiałbym wypowiedź w podobnym tonie. Bez tego wszelkie oceny, zarówno pochwalne, jak i negatywne są gówno warte.
|
A czy ja pisze o kwestiach finansowych
Wisła tonie jako klub i marka ...jako tradycja, duma i chwala...