Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9766
Stary 25.07.2014, 16:08
quenta, fakt ale ci goście mówili kiedyś iż chcieliby do Wisły wrócić. Było to dawno, ale jednak.
Trzeba próbować, oferować co się tylko da bo są tego warci. Mają raczej poukładane w głowie i najprędzej z Polski wybiorą Wisłę. Ten klub to zresztą ich niespełnione marzenie.
Odpowiedz cytując