Wyświetl pojedynczy post
Dzord
Banita
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27641
Stary 25.07.2014, 15:50
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Drozd wrócił w kolejnym wcieleniu. Nowy nick kojarzy mi się z niejakim Zordonem w Power Rangers
Każdy dostrzegający waszą mozolną propagandową robotę będzie się kojarzył z Drozdem, który zmuszał was do wypisywania potężnych tyrad. Odkąd go nie ma temat jest zdominowany przez klakierów układu dla którego "suwerenność srenność, a Polska to rudy, dupa i kamieni kupa.


Jednak, sondaż który starasz się przemilczeć mówi wszystko... -12% w miesiąc to tak jak akcje Legii ostatnio

ps. Power Rangers ? Fiu fiu zaświergotał ćwirek...