Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.07.2014, 15:01
"Forma" zaprezentowana w meczu z Łęczną nie napawa optymizmem. Nie ma się co sugerować wynikiem 0-4 w pierwszej kolejce. Lech chciał się zrehabilitować za wpadkę w pucharach. Wydaje mi się, że Piast nie ma za dużo atutów w ofensywie, na pewno będzie bronił dostępu do własnej bramki. Jeżeli będzie konstruowali akcje w tak ślamazarnym tempie jak ostatnio, to spotkanie może wyglądać podobnie jak ostatnie z Łęczną. Dopóki nie wyjdziemy na prowadzenie będziemy się męczyć. Krotko mówiąc nie liczę na styl, ale na zdobyte 3 punkty. Później czeka nas seria trudnych spotkań, więc będzie ciężko o zwycięstwo.
Odpowiedz cytując