|
Gorzej już chyba być nie może, więc...
Ja przychylam się do opinii użytkownika kota.
Jasne, zaraz ktos tu napisze: jak to nie może, możemy być w czwartej lidze.
Nie to mam na myśli.
Czy ktoś by pomyślał, że tak się to wszystko potoczy, w momencie gdy cała piłkarska Polska klękała nam u stóp?
Byliśmy w naprawdę w dobrej pozycji wyjściowej, by stworzyć tu w Krakowie od fundamentów solidny klub.
Naprawdę wierzycie w to, że jeśli wtedy się nie udało, z tamtymi piłkarzami, ludźmi w zarządzie i atmosferą na trybunach to uda się to teraz?
Przy pustym stadionie? Z legionistą w fotelu prezesa?
Marazm.
|