Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6844
Stary 25.07.2014, 13:20
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Pracuję w amerykańskiej firmie i powiem Ci jedno: dziękuj Bogu, że nie dostaliśmy się w ręce tego "zbawcy".
Ale u tego gościa?Czy to mądrość z gatunku 'mój szef to .... więc wszystkie szefy to .....'?

btw
W dzisiejszej sytuacji to nawet ciężko się obawiać wszelakiej maści 'ekscentryków', bo jak tu się nachpać na Wiśle?
Klub bankrut, stadion miasta, długi jak stąd do Gdańska, grajki nic nie warte, do tego nie da się ich gry oglądać, konflikt który zredukował publikę do ilości jaką się widzi w takim Podbeskidziu - w skrócie , łakomy kąsek
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 25.07.2014 o godz. 13:27.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując