shaggy napisał(a):

Bardzo ciekawa rozmówka… Szkoda że tak to się potoczyło - chłopaki mocno związani z Wisła nie grają na R 22, z taką łatwością się ich pozbyto…
A tak to gramy na skrzydłach Boguskim Gargułą czy Sarkim…
|
może w końcu kiedyś doczekamy się normalności w tym klubie .