Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9763
Stary 25.07.2014, 12:42
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ciekawa rozmówka… Szkoda że tak to się potoczyło - chłopaki mocno związani z Wisła nie grają na R 22, z taką łatwością się ich pozbyto…
A tak to gramy na skrzydłach Boguskim Gargułą czy Sarkim…
może w końcu kiedyś doczekamy się normalności w tym klubie .


Odpowiedz cytując