Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21376
Stary 25.07.2014, 12:04
Ciekawe gdzie są obecnie Ci dziennikarze i kibice, którzy nazywali stadion Wisły " Budą dla psa".

Przypomnę, ze w/g ich badań opinii oraz rankingów, stadion Wisły zajął ostatnie miejsce w Polsce. Czy stać ich będzie teraz na przeprosiny Czy ktoś wyrówna straty wizerunkowe Wiśle

Profesjonalny ranking wskazuje na miejsce Wisły na podium, powyżej stadionu marzeń z Łazienkowskiej, pod każdym względem, nawet obsługi dziennikarzy czy kibiców.

Mówię wypad ze stadionu Wisły, wszystkim ignorantom a zwłaszcza szydercom, stawiającym swoje prywatne estetyczne gusty nad jakość wnętrza. Ja tam wolę moją Wisłę za jej wartości a moda przemija szybko i niejednokrotnie po czasie bardziej podziwiamy rzeczy starsze od tej szybko przemijającej mody.
Ostatnio edytowane przez kot : 25.07.2014 o godz. 12:13.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując