huberix napisał(a):

^^ .......ony s....ysyn .. Widac jak bardzo zna sie na zawodnikach. On by Sikorskiego na miejsce Makow sprowadzil z pocalowaniem reki..
Moim zdaniem pilkarze powinni miec jaja i stanac po stronie kibicow i powiedziec Bednarz albo my.
Chyba dwudziestu kilku gosci by nie wyjebali z klubu, bo nie mialby kto przyjsc, ale po co im to .. Wazne zeby sie hajs zgadzal, a sam Glowa z Brozkiem nie pojda..
|
po 1 Sikorski to był projekt autorski Probierza.
po 2 Kto przy zdrowych zmysłach liczy na Bednarza jako dyrektora sportowego? Miał pełnić rolę syndyka z której wywiązywał się poprawnie, no ale potem mu sie w dupie pojebało a w głowie styki popaliło i se poszedł na wojenke z patykiem zamiast miecza.
po3 Kibice może i staną po stronie kibica, ale raczej w IV lidze okręgówce czy Serie A. Owszem moze znalezc sie jeden góra dwóch zawodników którzy stworzą front wyzwolenia ale na większa ilosc nie ma szans. Ktory starszy pilkarz majacy na utrzymaniu rodzinę podejmie ryzyko utraty pracy? Piłkarze są od grania a nie zwalniania sztabu. Oczywiscie miło by było jakby się zsolidaryzowali z kibicami, ale z racji posiadanej wiedzy i doswiadczenia nie sadze by to bylo możliwe. Czasem był problem koszulke rzucić bo się płaciło za nią stówke czy dwie, a co dopiero takie akcje.