0 22 napisał(a):

|
Poza tym są jeszcze PP, SP, PL,liczba sezonów w Europie, liczba podium. Cała masa różnych współczynników - tak więc trochę się cytowany poprzednio przeze mnie Użytkownik pospieszył.
|
PP, PL, SP to marginalne rozgrywki bez większego znaczenia. Sami to potwierdziliście wystawiając na ostatni SP rezerwy. W każdym kraju najważniejszym trofeum jest mistrzostwo danej ligi. A w tym mamy przewagę 13-10

Poza tym jak chcesz porównywać 2 kluby to dobrym wskaźnikiem jest bilans spotkań bezpośrednich w lidze. Zapewne wiesz, że Wisła jest jedyną drużyną z którą Legia ma ujemny bilans spotkań bezpośrednich. Mao tego od samego początku tej rywalizacji Wisła jest górą, bo wygrała pierwsze 4 mecze ligowe z Legią (ciekawostka - remis padł dopiero w 23 spotkaniu). Legia nigdy nawet nie doprowadziła do remisu w tych starciach. Obecnie bilans jest dodatni dla nas +7.
Ale to była taka dygresja. Co do pucharów to na razie wszystko zgodnie z planem - odpadł tylko Zawisza. W tej rundzie odpadnie Ruch. Lech przejdzie dalej, Legia odpadnie z el. Lm i przejdzie do 4 rundy el. LE. Taki jest mój typ, niezależny do sympatii ( a właściwie od antypatii). Pytanie czy Legia i Lech będą rozstawione w 4 rundzie el. LE. Jeżeli nie to polegną.