|
^^ .......ony s....ysyn .. Widac jak bardzo zna sie na zawodnikach. On by Sikorskiego na miejsce Makow sprowadzil z pocalowaniem reki..
Moim zdaniem pilkarze powinni miec jaja i stanac po stronie kibicow i powiedziec Bednarz albo my.
Chyba dwudziestu kilku gosci by nie wyjebali z klubu, bo nie mialby kto przyjsc, ale po co im to .. Wazne zeby sie hajs zgadzal, a sam Glowa z Brozkiem nie pojda..
|