Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6834
Stary 25.07.2014, 11:05
^^ .......ony s....ysyn .. Widac jak bardzo zna sie na zawodnikach. On by Sikorskiego na miejsce Makow sprowadzil z pocalowaniem reki..

Moim zdaniem pilkarze powinni miec jaja i stanac po stronie kibicow i powiedziec Bednarz albo my.
Chyba dwudziestu kilku gosci by nie wyjebali z klubu, bo nie mialby kto przyjsc, ale po co im to .. Wazne zeby sie hajs zgadzal, a sam Glowa z Brozkiem nie pojda..
Odpowiedz cytując