|
Chłopie weź ogarnij juz te kompleksy pod adresem Legii bo nie da się Ciebie czytać. Siarę robisz, no ale to raczej sobie. Żebyście w połowie choć na zydow mieli takie ciśnienie..
A co do meczu z Celticiem, jak każdy normalny życzę im szybkiego odpadniecia, ale wg mnie mają duże szanse ich przejść. Celtic to generalnie cień tego co było kiedyś, słaba linia pomocy, bez kreatywnych zawodników, w ataku kółek Pukki, tylko obrona z Ambrose na czele wygląda w miarę solidnie. Brak rywalizacji z Rangersami, z czego tak bardzo się cieszyli odbija im się czkawka, skoro na codzień grają w lidze, gdzie ich jeden z największych rywali dostaje później od Islandczykow (Motherwell). Dodatkowo dwa mecze na wyjeździe. Celtic to naprawdę nic wielkiego, wg mnie szanse rozkładają się spokojnie 60-40 na korzyść Legii. I stawiam, choćbym tego nie chciał, że awansują.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|