Wyświetl pojedynczy post
3120c
Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6810
Stary 25.07.2014, 06:11
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Całkiem możliwe, że będą chcieli gdzieś go upchać. To takie w stylu rządzących naszym klubem.
Mafia. Ręka rękę myje.
W takim razie niech go upchają w du.pie. Przydałoby się jeszcze wydupcyć parę mądrych głów z zarządu, którzy odpowiadają za przekazywanie informacji, m.in. ci "panowie", którzy mieli przekazać coś Cupiałowi.
Albo my albo on, koniec kropka.
Odpowiedz cytując