Mario Nh napisał(a):

Całkiem możliwe, że będą chcieli gdzieś go upchać. To takie w stylu rządzących naszym klubem.
Mafia. Ręka rękę myje.
|
W takim razie niech go upchają w du.pie. Przydałoby się jeszcze wydupcyć parę mądrych głów z zarządu, którzy odpowiadają za przekazywanie informacji, m.in. ci "panowie", którzy mieli przekazać coś Cupiałowi.
Albo my albo on, koniec kropka.