|
Nie miej teraz przez tydzień będzie udowadnianie wyższości Lecha czy Legii nad reszta ekstraklasy. Co z tego jak później w europie stają się pośmiewiskiem. Podobna sytuacja była kiedy to Wisła dominowała krajowe rozgrywki, ale w Europie jej nie szło. Ile wówczas było uwag od mediów czy kibiców ichniejszych klubików w tym 7egii. Teraz nagle jacy to mocni nie są lecz zapomniał wół jak cielakiem był. Nikt obecnie nie zaprzeczy, że najlepszym Polskim klubem w obecnym tysiącleciu jest nie kto inny jak WISŁA KRAKÓW. Jeżeli ktoś sądzi inaczej niech zmieni dilera.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|