Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6795
Stary 24.07.2014, 16:56
pomijając kwestię tego, na ile "czysty" był pieniądz Cupiała i jak wpadł na technologię światłowodów - pomijając, bo na tej zasadzie to wszystkie kluby musiałyby od klasy A startować chyba - nietrudno zauważyć, że swoją wypowiedź skonsktruowałeś zakładając, ze Cupiał nie jest kibicem Wisły (a więc jest dorobkiewiczem, dla którego ten klub nie przedstawia wartości, dla której warto cokolwiek poświęcić). A tak chyba - abstrahując od tego, czy się Cupiała lubi czy nie - nie jest.

I jeszcze jedno - "małą mądrością ten świat jest rządzony" - bardzo trafne powiedzenie.
PS. Gdyby ten klub poszedł w plajtę, to nie mam watpliwości, że po klepichach A-klasowych jeździliby za nim ludzie tacy jak Wesoły a nie biznesmeny a la bednarzyna. Lechia już to przerobiła, Śląsk kosztem "wyniku sportowo-biznesowego" storpedował fuzję. Da się?
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując